Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Inverteris Solax X1 -3.0T 3000W, 1F

Prekės kodas:
660,00 €

Aprašymas

Gamintojo garantija - 5 metai (su pratęsimo galimybe iki 10 metų);

Pristatymo terminas - 14-20 dienų;

Solax X1-3.0T BOOST vienfazis 3.0 kW inverteris turi platų MPPT įtampos diapazoną, kad galėtumėte surinkti kuo daugiau energijos iš savo PV sistemų.

Paprastas. Patikimas. Efektyvus

SolaX sukūrė vienfazių inverterių asortimentą, kuriam nėra lygių dėl kokybės, patikimumo ir efektyvumo. Vienfazių SolaX inverterių MPPT diapazonas yra platus, todėl surenkama daugiau energijos. Maksimali įvesties įtampa yra 580 V, maksimalus efektyvumas - 97,6%. SolaX vienfaziai inverteriai turi IP65 reitingą, yra be vidinio ventiliatoriaus ir gali būti tiekiami su „plug and play“ WIFI. Dvigubo MPPT „Boost“ asortimentas yra suderinamas su naujuoju „SolaX Smart Plug“, kuris leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu.

SolaX X1 serijos vienfaziai įrenginiai yra aukštos kokybės viengubi ir dvigubi MPPT inverteriai - efektyvumas ir patikimumas už neprilygstamą kainą.

SolaX sukūrė vienfazių inverterių asortimentą, kuriam nėra lygių dėl kokybės, patikimumo ir efektyvumo. Vienfazių SolaX inverterių MPPT diapazonas yra platus, todėl surenkama daugiau energijos. Maksimali įvesties įtampa yra 600 V, maksimalus efektyvumas - 97,8%.

Inverterio specifikacija: