Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Inverteris SolarEdge SE10K-00E, 10000W, 3F

Prekės kodas:
1890,00 €

Aprašymas

Gamintojo garantija - 12 metų (su pratesimo galimybe iki 20-25 metų);

Pristatymo terminas - 14-20 dienų;

SolarEdge SE10K trijų fazių saulės energijos inverteris

Trijų fazių inverteris „SolarEdge SE5K“ sujungia modernią skaitmeninio valdymo technologiją ir efektyvią energijos konvertavimo architektūrą, todėl efektyviai išgauna saulės energiją ir yra vienas iš patikimiausių savo klasėje.

Fiksuotos įtampos technologija užtikrina, kad saulės inverteris visada dirba optimalia įvesties įtampa, nepriklausomai nuo modulių skaičiaus eilutėje ar aplinkos sąlygų.

Patentuotas duomenų stebėjimo imtuvas yra integruotas į inverterį ir kaupia kiekvieno PV modulio galios optimizatoriaus našumo duomenis. Šie duomenys gali būti perduodami internetu ir pasiekiami per SolarEdge stebėjimo platformą bei naudojami efektyvumo analizei, gedimų / sutrikimų  aptikimui ir pašalinimui.

Trijų fazių inverterio savybės:

  • Specialiai sukurtas dirbti su galios optimizatoriais
  • Aukštas efektyvumas (>97%)
  • Mažas, lengvas ir lengvai montuojamas
  • Integruotas modulio lygio stebėjimas
  • Plačiajuostis arba belaidis interneto ryšys
  • IP65 / NEMA 3R - montavimas lauke ir viduje

Inverterio specifikacija: